x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jeigu sutinkate, prašome paspausti SUTINKU.
Daugiau informacijos.

Mes kuriame skaitmeninius produktus

Apie mus
01
Apie Webstrum

Mes kuriame ir programuojame skaitmeninius produktus, pasitelkdami naujausias technologijas savo industrijoje. Mūsų komanda yra ypatingai atsidavusi teikti puikias paslaugas savo klientams. Mes be galo MYLIME tai, ką darome!

02
Mūsų Misija

Būti partneriu jūsų verslo augime, pritaikant mūsų žinias ir skaitmeninės srities praktiką. Mūsų žinios paremtos gerosiomis praktikomis ir technologijomis, kurios sukuria vertę jūsų prekės ženklui. Pradėkime jūsų sėkmės istoriją su mumis!

Mūsų klientai

Klientai su kuriais dirbame.

Geriausi strategijos
sprendimai
kiekvienoje detalėje

Žiūrėti projektus
Atsiliepimai
“Webstrum komanda smarkiai palengvina Nebegėda.lt darbą, nuo smulkių svetainės tobulinimo žingsnių iki pilno mūsų naujo identiteto pritaikymo - jiems nėra neįveikiamų užduočių. Labai džiaugiamės atradę partnerius, kurie dirba greitai, efektyviai ir supranta mūsų poreikius iš pusės žodžio.”
Kotryna Baranauskaitė
Bendrasavininkė / Nebegėda, MB
“Su Webstrum komanda pradėjome dirbti nieko daug apie juos nežinodami, bet likome maloniai nustebinti ir jau greit bus metai, kai esame išties labai patenkinti. Pirmiausia dėl visos komandos bendravimo, atsakingo požiūrio į darbus bei pro-aktyvaus bendradarbiavimo. Nebuvo užduoties, su kuria nebuvo susitvarkyta, nebuvo situacijos, kuri nebūtų išspręsta. Maloniai, draugiškai, profesionaliai. O svarbiausia, kad jaučiame, jog rūpime – gauname pasiūlymus, kaip padaryti geriau, patogiau, saugiau tiek mums, tiek mūsų klientams. Už tai ačiū.”
Ignė Pociūtė
Projektų vadovė / Omniteksas, UAB
“Didelė vertybė ir džiaugsmas versle rasti partnerius, kurie tikrai nuoširdžiai gilinasi į tavo sritį, produkto specifiką, reaguoja operatyviai, pataria ir atsako į IT klausimus suprantama visiems kalba (ne tik IT specialistams). Su Jumis dirbti lengva, o rezultatas - sukuriantis pridėtinę vertę.”
Laura Donelė
Įkūrėja / Tie Kepėjai, UAB
“Webstrum komanda pasitikime kaip geriausiais savo srities specialistais. Vertiname kantrybę ir darbo rezultatus dirbant kartu.”
Algirdas Šumskis
Direktorius / Adreklama, UAB
“Dėkojame WEBSTRUM kolektyvui už bendradarbiavimą ir operatyvų klausimų sprendimą. Aukštas profesionalumas, įsigilinimas į kliento poreikius paliko puikų įspūdį.”
Robertas Vaitekaitis
Plėtros vadovas / Sofralita, BĮ UAB