x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jeigu sutinkate, prašome paspausti SUTINKU.
Daugiau informacijos.

Omniteksas

UAB „Omniteksas" turi daugiau nei 80 metų trikotažo produktų gamybos patirtį. Jie - vertikaliai integruota įmonė, Tai reiškia, kad jų gamybos ciklas (sudarytas iš produkto kūrimo, medžiagų mezgimo, dažymo, apdailos, sukirpimo, siuvimo, kokybės patikrinimo ir pakavimo) suteikia unikalią galimybę pateikti aukščiausios kokybės gaminius per trumpiausią laiką ir už konkurencingą kainą. Šiuo metu UAB „Omniteksas" pagamina 3 milijonus trikotažo gaminių per metus. 80% visos produkcijos eksportuojama į Švediją, Suomiją, Olandiją, Vokietiją, Prancūziją.

Atsiliepimas:
“Su Webstrum komanda pradėjome dirbti nieko daug apie juos nežinodami, bet likome maloniai nustebinti ir jau greit bus metai, kai esame išties labai patenkinti. Pirmiausia dėl visos komandos bendravimo, atsakingo požiūrio į darbus bei pro-aktyvaus bendradarbiavimo. Nebuvo užduoties, su kuria nebuvo susitvarkyta, nebuvo situacijos, kuri nebūtų išspręsta. Maloniai, draugiškai, profesionaliai. O svarbiausia, kad jaučiame, jog rūpime – gauname pasiūlymus, kaip padaryti geriau, patogiau, saugiau tiek mums, tiek mūsų klientams. Už tai ačiū.”

Ignė Pociūtė | Projektų vadovė / Omniteksas, UAB

Klientas:
Omniteksas
Projekto nuoroda:
omniteksas.lt
Atlikti darbai:
  • Back-end programavimas
  • Front-end programavimas
  • Priežiūra